TrafikkDirigering AS

15 + 5 =

TrafikkDirigering AS

Postadresse: Postboks 210, 2051 JESSHEIM
Besøksadresse: Valhallavegen 12, 2060 GARDERMOEN
 
Sentralbord: (+47) 400 46 000 / Vakttelefon: (+47) 47 67 77 00
 
E-post: post@trafikkdirigering.no
 
Faktura på epost merkes med bestillers navn og sendes til faktura@trafikkdirigering.no

Våre ansatte

Eirik Tyrihjell

Daglig leder
Mobil: 957 34 391
eirik.tyrihjell@trafikkdirigering.no

Morten Wergeland Brekke

Faglig rådgiver
Mobil: 414 37 231
morten.brekke@saferoad.com

Alexandra Moe

HMS – KS leder
Mobil: 906 11 608
alexandra.moe@trafikkdirigering.no

Esben Fjellhaug

Salg/Marked
Mobil: 468 00 670
esben.fjellhaug@trafikkdirigering.no

Tove Owre

Driftsleder manuell dirigering
Mobil: 416 19 879
tove.owre@trafikkdirigering.no

Alexander Reinhardtsen

Driftsleder store prosjekt/montasje
Mobil: 941 44 384
alexander.reinhardtsen@trafikkdirigering.no

Therese Haringstad

HR-koordinator
Mobil: 467 67 500
therese.haringstad@trafikkdirigering.no

Karin Storlien

Driftskoordinator
Mobil: 993 07 040
karin.storlien@trafikkdirigering.no

Hans P. Levernæs

Fagleder trafikkdirigering
Mobil: 957 29 494
hp@trafikkdirigering.no

Benjamin Bagheri

Teknisk tegner, planer/vedtak
Mobil: 959 73 386
benjamin.bagheri@trafikkdirigering.no

Adam Lorsanov

Teknisk tegner
Mobil: 468 47 886
adam.lorsanov@trafikkdirigering.no

Lars Erik Ree-Pedersen

Avdelingsleder Sør-Rogaland
Mobil: 958 51 563
lars.erik.ree-pedersen@trafikkdirigering.no

Rune Braaten

Service- og lagerleder
Mobil: 977 31 468
rune.braaten@trafikkdirigering.no

Håvard Pauck

Hovedtillitsvalgt
Mobil: 954 14 744
haavard.pauck@gmail.com

Geir Jansson

Hovedverneombud
Mobil: 995 57 476
janssong@outlook.com