TrafikkDirigering AS

4 + 2 =

TrafikkDirigering AS

Post og besøksadresse: Valhallavegen 12, 2060 Gardermoen
 
Sentralbord: (+47) 400 46 000 / Vakttelefon: (+47) 47 67 77 00
 
E-post: post@trafikkdirigering.no
 
Faktura på epost merkes med bestillers navn og sendes til faktura@trafikkdirigering.no

Våre ansatte

Ansattbilde av daglig leder i Trafikkdirigering, Eirik Tyrihjell

Eirik Tyrihjell

Daglig leder
Mobil: 957 34 391
eirik.tyrihjell@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Faglig rådgiver i Trafikkdirigering, Morten Wergeland Brekke

Morten Wergeland Brekke

Faglig rådgiver
Mobil: 414 37 231
morten.brekke@saferoad.com

Ansattbilde av HMS – KS leder i Trafikkdirigering, Alexandra Moe

Alexandra Moe

HMS – KS leder
Mobil: 906 11 608
alexandra.moe@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Driftskoordinator manuell dirigering i Trafikkdirigering, Monica Brenni

Monica Brenni

Driftskoordinator manuell dirigering
Mobil: 452 08 250
monica.brenni@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Driftsleder store prosjekt/montasje i Trafikkdirigering, Alexander Reinhardtsen

Alexander Reinhardtsen

Driftsleder store prosjekt/montasje
Mobil: 941 44 384
alexander.reinhardtsen@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av HR-koordinator i Trafikkdirigering, Jan Granhaug

Jan Granhaug

HR-koordinator
Mobil: 990 96 398
jan.granhaug@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Driftskoordinator manuell dirigering i Trafikkdirigering, Karin Storlien

Karin Storlien

Driftskoordinator manuell dirigering
Mobil: 913 83 214
karin.storlien@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av HR-koordinator i Trafikkdirigering, Therese Haringstad

Therese Haringstad

HR-koordinator
Mobil: 467 67 500
therese.haringstad@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Fagleder trafikkdirigering i Trafikkdirigering, Hans P. Levernæs

Hans P. Levernæs

Fagleder trafikkdirigering
Mobil: 957 29 494
hp@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Teknisk tegner, planer/vedtak i Trafikkdirigering, Adam Lorsanov

Adam Lorsanov

Teknisk tegner, planer/vedtak
Mobil: 468 47 886
adam.lorsanov@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Teknisk tegner, planer/vedtak i Trafikkdirigering, Helene D. Dendtler Antonsen

Helene D. Dendtler Antonsen

Teknisk tegner, planer/vedtak
Mobil: 466 70 704
helene.antonsen@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Avdelingsleder Sør-Rogaland i Trafikkdirigering, Lars Erik Ree-Pedersen

Lars Erik Ree-Pedersen

Avdelingsleder Sør-Rogaland
Mobil: 958 51 563
lars.erik.ree-pedersen@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Tjeneste og utleieansvarlig Kristiansand i Trafikkdirigering, Reno Simonsen

Reno Simonsen

Tjeneste og utleieansvarlig Kristiansand
Mobil: 906 93 369
reno.simonsen@trafikkdirigering.no

Ansattbilde av Hovedtillitsvalgt i Trafikkdirigering, Håvard Pauck

Håvard Pauck

Hovedtillitsvalgt
Mobil: 954 14 744
haavard.pauck@gmail.com

Ansattbilde av Hovedverneombud i Trafikkdirigering, Geir Jansson

Geir Jansson

Hovedverneombud
Mobil: 995 57 476
janssong@outlook.com